HC Bohumín porazil venku HC Nový Jičín B

ilustrační foto

Zápas, který byl bohatý na góly nakonec skončil vítězně pro HC Bohumín. Nový Jičín jich dostal sedm. Konečný výsledek 7:8 (2:3, 5:3, 0:2)

Domácí začali velmi slibně a vstřelili dva úvodní góly po sobě v 11. a 12. minutě. Hostujicí HC Bohumín se nezalekl a hrající trenér a kapitán v jedné osobě odpověděl dvěma góly a v poslední minutě přidal gól do domácí sítě Gelnar.

2. třetina byla velmi bohatá na góly, kde padlo celkem 8 branek a domácí se dostali do vedení nad Bohumínem 7:6. Poslední třetinu gólově však ovládli hosté a HC Bohumín si odváží 3 body.

Branky:

HC Nový Jičín: 11. Timura (Ertel), 12. Ertel (Hudec), 22. Dlouhý (Ertel), 27. Fajmon, 34. Ertel, 36. Hudec (Humplík), 37. Ertel (Fajmon)

HC Bohumín: 17. Ivan (Gelnar, Javín), 18. Ivan (Gelnar, Javín), 20. Gelnar (Rosypka, Ivan), 23. Gelnar (Javín, Ivan), 27. Kovalski (Dvořák), 29. Dvořák (Špak), 48. Král (Kovalskí, Ivan), 51. Kovalski