Havířovská desítka 2018

V neděli 14. 10. 2018 se v centru Havířova uskuteční běžecký závod RESIDOMO Havířovská desítka 2018. V době od 8 do 15 hodin uzavřena Hlavní třída, Dělnická, Dlouhá třída, 1. máje a Národní třída. K omezení dopravy dojde také v dalších ulicích.

Doprava bude omezena také na Zednické, Tesařské, Příčné, U Školky, Jilemnického, Vančurově, Olbrachtově, E. F. Buriana, Kpt. Nálepky, Tolstého, Ostrovského, Erbenově, Čajkovského, Sukově a J. Žižky. V těchto ulicích bude omezen vjezd, nebo výjezd, případně budou uzavřeny úplně. Parkovací místa na těchto ulicích budou po dobu konání akce zachována. Uzavřené ulice během závodu řidiči neopustí. Pokud bude na ulici omezen pouze vjezd, budou řidiči moci odjet, ale zpět zaparkují až po skončení závodu. Tam, kde bude omezen výjezd, zaparkují, ale odjedou až po akci. Parkování bude zakázáno na podélném stání na 1. máje a také na parkovišti u hlavní pošty na Dlouhé třídě.

Doprava bude odkloněna po ulici Na Nábřeží, 17. listopadu, Studentské, Mánesově a U Stromovky. MHD a příměstská doprava pojede po Matuškově, Mánesově, U Stromovky a Na Nábřeží.

Možnosti náhradního parkování a umístění náhradních autobusových zastávek a přesná organizace dopravy ZDE.

Veškeré informace k dopravnímu omezení a organizaci závodu jsou uveřejněny na stránkách www.h10.cz.

Město apeluje na zvýšenou pozornost řidičů a dodržování dopravního značení.