Havířov zve na Veletrh poskytovatelů sociálních služeb

Již sedmým rokem pořádá Havířov Veletrh sociálních služeb. Veřejnosti se zde představí registrovaní poskytovatelé sociálních služeb, kteří působí na území města a další organizace, které nabízí činnosti doplňující síť sociálních služeb nebo volnočasové vyžití pro obyvatele města. Akce se koná po záštitou primátorky města Jany Feberové.

Ve čtvrtek 13. září od 10 do 17 hodin může veřejnost na náměstí Republiky v Havířově sbírat rady a informace týkající se sociálních služeb ve městě. “Návštěvníci veletrhu zde navíc mohou vidět různé kompenzační či zdravotní pomůcky, výrobky uživatelů sociálních služeb nebo ukázky práce canisterapie. Mohou se zapojit do interaktivních tvořivých dílen nebo ochutnat polévku Armády spásy,” sděluje náměstkyně primátorky pro sociální rozvoj Alena Zedníková.
Celý veletrh bude doprovázet program, na kterém se podílejí i uživatelé sociálních služeb a návazných aktivit – Santé – centrum ambulantních a pobytových služeb, Don Bosko Havířov, Svaz postižených civilizačními chorobami a další. Vystoupí také Victory dance Havířov.
zdroj:havirov-city.cz