Hlavní třída ožije na Black Friday

Havířov se rozhodl přiblížit světovým trendům, ve spolupráci s Residomo a městským kulturním střediskem po vzoru amerického svátku pořádá akci s názvem Živá hlavní.

V 19 hodin otevře své brány přes třicet podniků a budu mít otevřeno až do 22. hodiny. Můžete tak na Hlavní třídě a v přilehlých uličkách podniknout vše, na co si vzpomenete. Koupit si bylinky v Bylinářství u Chytré Horákyně, změnit svou vizáž v Salon Beauty Alma nebo D.F. Barber shopu, skočit na pizzu do Vosíme.cz nebo si zajít na zákusek a chlebíček do nesmrtelné Italky. S vyjádřením citů pomůžou pánům v Květinách Dagmarka. Otevřeno bude mít také spousta obchodů s oblečením, takže nic nebrání tomu, abyste rozšířili šatník o pár nových kousků.

Kromě samotné prodloužené otevírací doby se Havířováci těší na 40% slevy, doprovodný program a prvních 500 návštěvníků dostane síťovou tašku zdarma. V ulicích narazíte na kejklíře, klauny, žongléry, pouliční zpěváky, rikšu, kolotoče, kapelu Simchu či saxofonistu Michala Žáčka.

Na náměstí vystoupí Ondřej Sládek, čaroděj a mistr v moderní magii, oblíbení herci z pořadu na Stojáka. Celý večer pak završí vítěz populární pěvecké soutěže Československo hledá Superstar, Martin Chodúr.

Šárka Haratyková